HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

2006 yılından bu yana Türkiye'nin hemen her yerinden katılan ve ilham verici projelerde yer almak isteyen yetenekli tasarımcıların tecrübe ve uzmanlıklarını birleştirdikleri bir platformdur YAPI PROJEM.

Yapı Projem olarak tüm tasarımlarımızda konfor, pratiklik ve güzellik arasındaki mükemmel dengeyi bulmaya çalışıyoruz.

Amacımız sadece göz alıcı yapılar yaratmak değil, aynı zamanda insanların daha iyi yaşamasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ


Her hangi bir yapı inşa etmek isteyen herkesin, Ruhsat Projelerinden başlayarak yapının bitimine kadar her türlü aşamasında hizmet verebilen YAPI PROJEM firması hem ekonomik hem de hızlı.


Piyasa fiyatının altında bedeller ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde Ruhsat Projeleri çıkaran firma 9 TL/m2 gibi bir bedelle müşterilerine Mimari Statik Mekanik Elektrik ve 3D Görsel projelerinin tamamını sunmakta. 


Ayrıca firma kendisine müstakil ev yaptırmak isteyen herkese de ister yapının tamamı için ister yapının her hangi bir kısmı için hizmet verebilmekte. 


Elektrik tesisatından su tesisatına, mantolamadan çevre düzenlemesine, mutfak kurulumundan banyo tasarımlarına, kapıdan pencereye kadar her türlü alanda en ekonomik ve en hızlı çözümleri müşterilerine sunan firmanın ayrıca taban alanı 75 m2'nin altında olan 6 Adet  Ultra Lüks Triplex Villa tasarımı da mevcut. 


Firma kendi özel tasarımı olan bu villaların a dan z ye kadar 3 boyutlu tasarımlarını iç tefrişatları ile birlikte video şeklinde müşterilerine tanıtıyor ve temelinden tefrişatına kadar, yatak odasından mutfağına, televizyonundan bahçe mobilyasına, masasından sandalyesine kadar m2'sini sadece 3.500 TL' ye kuruyor.


İnşaat maliyetleri açısından hem projelendirme konusunda hem de uygulama konusunda müşterilerine çok uygun fiyatlarla hizmet sunan YAPI PROJEM firması kaliteli ekibi ile kısa zamanda Düzce'de Lider konuma gelmiş durumda.